بزرگ ترین بانک ایمیل ایران

بزرگ ترین بانک ایمیل ایران

درود فراوان خدمت همه کاربران عزیز سایت آموزشگاه سه دو یک.

بنا بر درخواست برخی از کاربران مبنی بر راهنمایی در جهت چگونگی فروش بیشتر برای سایت های خود اعم از فروشگاهی و یا خدماتی و درخواست آنان در زمینه ایمیل مارکتینگ تصمیم به رایگان کردن این آموزش گرفتیم و فقط بانک ایمیل را به فروش گذاشتیم.

این لیست را در گدشته به قیمت حدود150 هزارتومان به فروش گذاشته بودیم که به دلیل درخواست های بسیار بالای کاربران عزیز و نیز مشاهده این موضوع که خیلی از افراد در حال فروش قسمت های این بانک ما هستند تصمیمی به کاهش قیمت گرفتیم.

دقیقا همین پکیج موجود را قسمت بندی کرده اند و هر قسمت را به قیمت های بسیار بالایی میفروشند ولی ما این پیکج را به قیمت فقط 49 هزارتومان برای فروش قرار دادیم تا همه دوستان عزیز که میخواهند افزایش فروش از طریق ارسال ایمیل را داشته باشند به این پکیج دسترسی داشته باشند.

لیست ایمیلی که برای در اختیار قرار گرفتن شما ارائه شده است، حاصل سال ها وقت و صرف تجربه برای داشتن لیستی کارآمد است. قابل ذکر است که این لیست ایمیل از سال 94 تا سال 98 درحال اپدیت هست و یکی از بزرگترین بانک های ایمیل موجود در سطح ایران می باشد.

 

لیست ایمیلی که در اختیار شما قرار داده ایم هیچگاه قدیمی نخواهد شد. اما چرا ؟

مهمترین و یکی از حیاتی ترین وسیله ها یا ابزار ها برای یک وب مستر ، ایمیل اوست. حتی اگر 10 سال هم بگذرد ، ایمیل او ، تجاری ترین وسیله ی او خواهد بود.این لیست ایمیل که در ادامه در اختیار شما قرار می گیرد شامل ایمیل هایی از وب مسترانی است که مدت ها است فعالیت تجاری خود را با این ایمیل ها ادامه داده اند و به دلیل استفاده های پیاپی از ایمیل شان در بخش های مختلف اینترنت، تمایلی به تغییر و استفاده از ایمیل دیگری نداشته اند.

 

در زیر به توضیح تعداد کوچکی از بخش های این لیست ایمیل می پردازیم:

 

لیست ایمیل اصناف :

در بخش لیست ایمیل اصناف ، ایمیل های افرادی که از اعضای مهم آن بخش هستند جمع آوری و قرار داده شده است.
اصناف جمعی از اعضای اصلی و نمایندگان یک گروه کاری هستند که برای مدیریت و نظارت بهتر بر روی یک شغل و فعالیت، ایجاد شده اند. لیست ایمیل اصنافی که در اختیار شما قرار گرفته است شامل چند هزار ایمیل افرادی است که در اصناف مشاغل مختلف کشور فعالیت دارند.

 

لیست ایمیل پزشکان :

در بانک ایمیل مربوط به پزشکان لیست کاملی از ایمیل های مربوط به پزشکان سراسر کشور و پزشکانی که در محیط اینترنت ایجاد تراکنش و خرید داشته اند گردآوری شده است. شما می توانید محصولات مختلف خود را برای جامعه ی پزشکی کشور به وسیله ی ایمیل مارکتینگ در اختیار آنان بگذارید.

 

لیست ایمیل مهندسین :

لیست ایمیل مهندسین کشور، لیست بسیار با ارزشی است. مهندسین جزو فعال ترین قشر کشور هستند و معمولا در زمینه های مختلف ورود و یا کسب اطلاعات می کنند و همیشه سعی در بروز بودن دارند به همین دلیل می توانند مخاطب هدف در ایمیل مارکتینگ باشند.
لیست ایمیل مهندسین کامپیوتر و مهندسین معماری و سایر مهندسین در حیطه های خدماتی دیگر در این مجموعه ی ارزشمند در اختیار شما قرار گرفته است.

 

لیست ایمیل دانشجویان :

لیست ایمیل دانشجویان، از پر مخاطب ترین لیست های ایمیل است. طی تجربه ، لیست ایمیل دانشجویان کشور بسیار فعال بوده و توانایی بازدهی بالایی را دارد. دانشجویان نیازمند اطلاعات و خدمات مختلف هستند به همین دلیل می توانید خدمات جدید یا پر مخاطب خود را به این عزیزان معرفی کنید. دانشجویان معمولا فعال ترین افراد در محیط اینترنت هستند.

 

لیست ایمیل فروشندگان :

لیست ایمیل فروشندگان، دسترسی شما را به بازار وسیعی وصل خواهد کرد. فروشندگان در محیط اینترنت جزو دسته ای حساب می شوند که اگر خدمات یا آفر های ویژه که باعث سود رسانی به آنها شود را بتوانید در اختیار آنها قرار دهید، می توانند مخاطب مفیدی برای ایمیل مارکتینگ باشند. شما در این قسمت می توانید به عنوان یک واسطه محصولات را به آنها رسانده و باعث فروش بیشتر آنها شوید.

 

لیست ایمیل مدیران سایت ها :

لیست ایمیل مدیران سایت ها جزو کارامد ترین لیست های ایمیل برای افرادی است که تمایل به ارائه ی خدمات به وب مستران و یا خدمات رسانی در زمینه ی فعالیت های مبتنی بر وب و اینترنت دارند. مدیران سایت ها از محصولات و خدماتی که باعث شود بتوانند بیشتر در دید بازدید کنندگان و مصرف کنندگان باشند صرف نظر نمی کنند.
لیست ایمیل مدیران سایت ها جزو اصلی ترین مخاطب های هدف در ایمیل مارکتینگ هستند. اکثر خدمات پردرآمد برای مدیران سایت ها در نظر گرفته می شوند.

 

لیست ایمیل مدیران وبلاگ ها :

لیست ایمیل وبلاگ نویسان دسترسی شما را به قشری فعال و دارای علاقه های متفاوت باز خواهد کرد. در وبلاگ نویسی ، مدیر وبلاگ وابسته به دسته و گروه خاصی می تواند نباشد به همین دلیل این دسته از کاربران می توانند پذیرای هرگونه خدمات باشند. از جمله مهمترین خدمات، خدمات مربوط به محیط اینترنت و فعالیت های اینترنتی می تواند باشد. آموزش ها و یا تبلیغات و یا موارد منجر به کسب درآمد می تواند از علاقه های این قشر به حساب آید.

 

لیست ایمیل فروشندگان و خریداران کتاب :

لیست ایمیل فروشندگان کتاب و خریداران کتاب می تواند دسترسی شما را به جامعه ی بزرگی از علاقه مندان به مطالعه و اطلاعات و یا دانشجویان و دانش آموزان باز کند. اگر مخاطبان فعالیت شما این قشر از افراد هستند، می توانید محصولات و خدمات خود را به راحتی به این عزیزان معرفی و ارائه کنید.

 

لیست ایمیل جیمیل های ایرانی :

لیست جیمیل یکی از بهترین و پربازده ترین لیست های ایمیل به شمار می رود. معمولا وب مستران و یا هر فردی در محیط اینترنت برای استفاده از خدمات و یا ثبت نام ها و خرید ها از جیمیل خود به عنوان ایمیل استفاده می کند و جیمیل فراگیر ترین سرویس ایمیل برای استفاده در محیط اینترنت است. معمولا افراد فعال در محیط اینترنت از جیمیل خود برای فعالیت و معرفی خود استفاده می کنند. این لیست طبق تجربه می تواند لیست بسیار مناسبی برای ایمیل مارکتینگ باشد.

لیست ایمیل به تفکیک شهر ها :

لیست ایمیل شهرها به شما کمک می کند بتوانید مخاطب هدف بهتری داشته باشید. البته اگر نیاز به مخاطبانی از شهر خود داشته باشید و یا بخواهید به شهر مورد نظر کالایی را ارائه دهید. البته این لیست تمامی شهر های کشور را در بر نمی گیرد اما لیست ایمیل فعالان شهر های بزرگ کشور را در خود جای داده است و ارزش بسیار بالایی دارد و برخی حاضرند هزینه های زیادی را برای بدست آوردن این لیست خرج کنند.

لیست ایمیل مشاغل :

در دسته بندی لیست ایمیل مشاغل شما هم به لیست ایمیل مشاغل و شرکت های بزرگ دسترسی دارید و هم به لیست مشاغل بر اساس شهر ها. این لیست بسیار کارا و مطمئن است. شما با داشتن این لیست به افرادی دسترسی دارید که تمایل به گسترش کار و خدمات خود دارند و یا نیاز به برخی خدمات که شاید خود ارائه نمی کنند و مهم این است که شما هم به شهر مورد نظر و هم به رسته ی شغلی آن شهر دسترسی پیدا خواهید کرد. لیست ایمیل مشاغل می تواند لیست بسیار مناسبی برای مخاطبین هدف شما باشد.

 

تصاویر بخش کوچکی از بانک لیست ایمیل :

 

توجه :
در عکس هایی که در این مطلب قرار گرفته شد، برخی از پوشه های داخل پکیج بانک ایمیل را مشاهده کردید. اما به این دقت کنید که داخل هر پوشه گاها زیر پوشه و یا لیست های مختلف دیگری وجود دارد که در عکس ها قرار نگرفته است و شما بعد از خرید می توانید به جزئیات بیشتری دسترسی داشته باشید و لیست های ایمیل بیشتری را داخل پوشه های موجود جستجو کرده و ببینید.
همینطور لیسمت ایمیل های فعال خارجی هم داخل این پکیج موجود می باشد و برخی از این لیست ها از سایت های مشهور خارجی خریداری شده اند.ایمیل کاربران فیس بوک در پکیج بانک لیست ایمیل موجود است که بخش کوچکی از لیست ایمیل های خارجی در داخل این پکیج می باشد.
همینطور نرم افزارهای استخراج ایمیل از وبلاگ های بلاگ فا و نرم افزار های مورد نیاز جهت ایمیل مارکتینگ داخل پکیج موجود می باشند که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و هزینه ای که از شما گرفته شده برای نرم افزار ها نیست و فقط برای بانک ایمیل می باشد.

 

توضیحات تکمیلی در مورد این لیست ایمیل :
۶ میلیون لیست ایمیل ایرانی
مجموعه ی بزرگ لیست کاربران فعال Gmail اعم از ایرانی و خارجی
آدرس ایمیل های اعضای ایرانی جی میل
لیست ایمیل اعضای گروه های یاهو و جیمیل
۷۵۰ هزار ایمیل جمع آوری شده از چت روم ها
بانک ایمیل بیش از 100 هزار دانشجو که این لیست بازدهی بسیار عالی داشته است
بانک ایمیل بانک کار و استخدام
بانک ایمیل مربوط به املاک ، آپارتمان و ساختمان
بانک ایمیل شرکت های عضو شده در سایتهای مرجع و نیازمندیها
بانک ایمیل گرد آوری شده از فروم های پربازدید ایرانی
بانک ایمیل نسبتا کامل وبمستر های ایرانی
بانک ایمیل کاربران فعال هات میل و میهن میل
بانک ایمیل کاربران فعال co.uc
بانک ایمیل مدیران شرکتهای ایرانی
بانک ایمیل سازمانهای دولتی و خصوصی
بانک ایمیل های تجاری
بانک ایمیل مدیران سایت های معروف ایرانی با پسوند admin & info & support
بانک ایمیل بیش از ۲۰ هزار عضو فعال یاهو
بانک ایمیل کامل سایت کتاب اول (کاملا جدید)
بانک ایمیل سایت کتاب مقدم (کاملا جدید)
بانک ایمیل مهندسین معمار و روزنامه ها و کتاب زرد (کاملا جدید)
بانک ایمیل شرکت های ساختمانی

 

دیگر هیچ نیاز نیست برای تنها بخشی از قسمت های این بانک ایمیل هزینه های بسیاری پرداخت کنید

دگیر هیچ نیزا نیست برای تنها ارسال به 2000 نفر هزینه های بالای 200 هزارتومان پرداخت کنید

با خرید این مجموعه شما میتوانید به سادگی به این لیست ارسال داشته باشید و فروش خود را چندین برابر کنید.

 

قیمت این محصول تنها 189 هزارتومان میباشد…..

برای دریافت به ایدی پشتیبان پیام ارسال کنید.

 

ایدی پشتیبان :

🆔 : @p_amozeshgah321

کانال تلگرام :

🆔 : @amozeshgah321

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *