ربات همه کاره تلگرام

دانلود رایگان ربات همه کاره تلگرام

ربات همه کاره تلگرام

درود فراوان به همه کاربران سایت آموزشگاه سه دو یک

در این بخش از آموزش میخواهیم به شما کاربر عزیز آموزش دهیم که چگونه یک ربات همه کاره برای خود درست کنید و به وسیله آن تبلیغات خودتان را انجام دهید.

این ربات ویژگی هایی مانند عضویت اتوماتیک در سوپر گروه ها و جمع آوری شماره تلفن های منتشر شده در گروه ها و ارسال پیام همگانی به گروه ها و مخاطبین را دارد.

به وسیله این ربات شما میتوانید برای کانال یا گروه خود تبلیغ کنید و اعضای آن را افزایش دهید و یا اینکه سین پست خود را افزایش دهید ودر چالش ها برنده شوید حتی شما میتوانید از این طریق کسب درآمد نیز داشته باشید

و یا اینکه این ربات را برای دیگران آماده کنید در قبال آماده سازی آن کسب درآمد داشته باشید

بنده در سطح اینترنت بسیار دیدم که از ساخت چنین ربات هایی کسب درآمد میکنند و یا اینکه به این روش بنر دیگران را سین میزنن و در قبال این کار پول دریافت میکنند.

خب بهتر هست که بریم برای آموزش شما با استفاده از ویدیو زیر میتوانید گام به گام و به سادگی این ربات را ساخته و از آن استفاده کنید.

همچنین تمامی کد های مورد استفاده برای این ربات را نیز قرار میدهیم به همراه لیستی از سوپرگروه ها (هرچه زودتر عضو شوید در گروه ها شانس اینکه لینک باطل شود کمتر است) تا به سادگی این ربات را ساخته و به سرعت پیشرفت کنید. شما در کمتر از 2 روز به وسیله این ربات به صورت کاملا اتوماتیک میتوانید در بیش از 400 سوپر گروه عضو شوید بدون اینکه وقتتان گرفته شود چون تمامی کارها را این ربات به صورت کاملا اتوماتیک انجام میدهد.

این ربات قادر به انجام چه کارهایی می باشد :

  1. عضویت اتوماتیک در سوپر گروه ها
  2. جمع آوری تمامی شماره هایی که منشر میشود در گروه ها
  3. ارسال پیام همگانی به تمامی سوپر گروه ها به صورت یکجا
  4. ارسال پیام همگانی به تمامی مخاطبین به صورت یکجا
  5. افزایش بازدید پست ها به صورت نامحدود
  6. افزایش ممبر های کانال و یا گروه شما

برای دریافت آموزش فقط کافیست فرم زیر را پر کنید :

برای آموزش های بیشتر و همچنین فنون استفاده از رباتی که آموزشش را به رایگان دیدید میتوانید بر روی همین متن کلیک کنید…

کانال تلگر