کامنت بلاک اینستاگرام

رهایی از کامنت بلاک اینستاگرام

کامنت بلاک اینستاگرام

آیا شما هم در اینستاگرام کامنت بلاک شده‌اید؟

با توجه به محبوبیت بسیار بالایی که اینستاگرام پیدا کرده و مخاطبان آن به تعداد بسیار زیادی رسیده است که تعداد بسیاری هم میتوانیم بگویمم از فروشندگان، تبلیغات‌چی‌ها، اسپمر‌ها و … می باشند و علاقه‌ی زیادی به این شبکه‌ی اجتماعی پیدا کرده‌اند و فعالیت بسیار زیادی را در آن آغاز کرده‌اند . فعالیت این قشر از افراد باعث شده محیط اینستاگرام تبدیل به یک محیط تجاری تبدیل شود و از حال و هوای گذشته فاصله بگیرد! به همین دلیل است که ، اینستاگرم به فکر افتاده و در صدد حل این مشکل بر‌آمده است!

روش کار اینستاگرام برای مقابله با این دسته از افراد به این صورت می باشد که اکانت‌های مشکوک به فعالیت‌های اسپمری را شناسایی میکند و آن‌ها را برای مدتی محدود میکند، مثلا کامنت بلاک (Comments Block). ولی مشکل اینجاست که بسیاری از کاربران بیگناه هم اشتباها اسپمر شناخته میشوند و اکانت‌های آن‌ها هم با محدودیت مواجه میشود!‌

با مطالعه مطلب بالا دیگه باید متوجه شده باشید که فعالیت هایی مانند لایک و فالوو بیش از حد و کامنت های زیاد فرستادن باعث چنین اتفاقی میشود.

و اما امروز در ادامه‌ی مطلب ، قصد داریم راه حل‌های عملی که بعضی از کاربران توانسته‌اند با اجرای آن از این محدودیت (کامنت بلاک) رهایی پیدا کنند را شرح دهیم.

توجه کنید که راه‌حل قطعی از سوی اینستاگرام برای حل این مشکل ارائه نشده است و فقط میتوان به تجربه‌ی کاربرانی که توانسته‌اند از این مشکل رهایی پیدا کنند اعتماد کرد و سعی کنیم آن را اجرا کنیم و البته امیدوار باشیم که این ترفند‌ها برای ما هم جواب گو باشد!

در جستجو در سایت‌های انگلیسی زبان، به دستور‌العملی برخوردیم که به نظر می آمد منطقی‌تر از بقیه باشد و احتمال اینکه بتوان با رعایت کردن اصول آن، از شر این مشکل خلاص شد خیلی زیاد است. آنچه که در این دستور‌العمل آمده دقیقا مطابق چیزی است که در مطلب بالا به آن اشاره کردیم؛ اینکه طبیعی رفتار کنید و شبیه به یک اسپمر نباشید!

راه رهایی از مشکل کامنت بلاک شدن در اینستاگرام

اول از همه سعی کنید پروفایل اینستاگرام شما شبیه به یک فرد واقعی باشد، نه یک اسپمر که فقط در اینستاگرام ثبت‌نام کرده و فقط مشغول کامنت گذاشتن و لایک کردن است! یعنی در قسمت توضیحات توضیحاتی بنویسید سعی کنید متن توضیحات را هم هر چندوقت یک بار عوض کنید

از گذاشتن لینک در قسمت توضیحات اینستاگرام خود فعلا خود داری کنید و لبته در کامنت هایی هم که برای دیگران می فرستید لینک قرار ندهید.

حداقل یک بار از اکانت اینستاگرام خود خارج شوید (;log out) و دوباره وارد شوید (log in).

به سراغ کامپیوتر خود بروید و با استفاده از نسخه‌ی وب اینستاگرام، وارد اکانت خود شوید.حالا سعی کنید با این اینستاگرام نسخه‌ی دسکتاپ، چند عکس را لایک کنید و اگر توانستید زیر یکی از عکس‌ها کامنت نیز بگذارید.

از این پس سعی کنید شبیه به یک فرد معمولی در اینستاگرام فعالیت کنید. مثلا وارد صفحات افراد مختلف شوید، عکس‌هایشان را نگاه کنید، هشتگ‌های مختلف را در قسمت جستجو، جستجو کنید و بعضی از عکس‌ها را لایک کنید توجه داشته باشید که بیش از حد لایک نکنید.

 

اطلاعات پروفایل خود را به دقت وارد کنید سعی کنید تمامی موارد را به دقت پر کنید.

سعی کنید حداقل روزی دو پست منتشر کنید. البته زمان ارسال این پست‌ها را سعی کنید منطقی باشد مثلا 5 یا 6 ساعت بعد پست دوم را قرار دهید این کار را برای چندین روز متوالی انجام دهید.

 

سعی کنید برای چند روز و یا چند هفته کامنتی قرار ندهید ولی تمامی مراحل بالا را انجام دهید.

دستور‌العمل بالا شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد ولی ، هیچ‌کس فعلا راه بهتری سراغ ندارد! و همچنین تعدادی از کاربران گزارش داده‌اند که با طی کردن مراحلی شبیه به آنچه در بالا شرح دادیم، مشکلشان برطرف شده است.

شما هم اگر تجربه‌ی موفق یا نا‌موفقی در این زمینه دارید در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

امیدوارم این مطالب نیز برای شما مفید باشد

شاد پیروز و موفق باشد

ما با شما هستیم تا انتهای راه…

کانال تلگرام ما و همچنین ارتباط مستقیم با مدیر سایت : 

https://telegram.me/amozeshgah321

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *