روش های کسب درآمد از تلگرام2

روش های کسب درآمد از تلگرام

روش های کسب درآمد از تلگرام

روش های کسب درآمد از تلگرام

درود فراوان خدمت تمامی کاربران سایت آموزشگاه سه دو یک

 

در طول این مدتی که محصول 0 تا 100 کسب درآمد از تلگرام را قرار دادیم علاوه بر استقبال بی نظیری که داشتیم از این محصول ایمیل های زیادی هم داشتیم که در خصوص این محصول و اصلا روش های کسب درآمد از تلگرام چه چیز هایی هست پرسیده بودند.

البته بماند که از اینستاگرام و دیگر جوامع مجازی نیز سوال پرسیده شد

اما ما در این مقاله سعی داریم به شکلی کاملا واضح و البته خلاصه تمامی این روش ها را معرفی کنیم تا دوستانی که در این حوزه پرمخاطب و کاربر پسند فعالیت دارند بیشتر از این حوزه اطلاع کسب کنند تا بتوانند به درآمد های میلیونی از تلگرام نیز دست پیدا کنند.

دوستانی به من پیام ارسال کرده بودند که ما ساخت ربات را میدانیم ما کانال تلگرامی داریم اما چرا نمیتوانیم به درآمد برسیم.

ما در این مقاله به مبحث تلگرام می پردازیم و در مقاله بعدی در خصوص اینستاگرام نیز نکاتی را بازگو میکنیم.

اما تلگرام …

در مرحله اول شما باید بدانید که تلگرام چیست ؟

چه انتظاراتی از این شبکه اجتماعی پر مخاطب دارید ؟

اصلا چرا این حوزه را برای کسب درآمد اتخاب کردید ؟

آیا با هر سطح دانشی میتوان از تلگرام به درآمد رسید ؟

آیا درآمد زایی از تلگرام واقعی می باشد ؟

آیا راست میگویند که از تلگرام میتوان درآمد های میلیونی کسب کرد ؟

 

خب ببینید دوستان عزیز تلگرام محیطی است برای تبادل اطلاعات و یا ارتباط با دیگران ، حالا این اطلاعات چه چیزی میتواند باشد …

هر مبحثی که برای دیگران تازگی و یا جذابیت خاصی داشته باشد میتواند اطلاعات مفید و خوبی باشد …

توجه داشته باشید اطلاعاتی که همگانی است و همه از ان خبر دارند اصلا جذاب نیست و مخاطبی ندارد.

سوال پیش می آید که با هر سطح دانشی میتوان شروع به فعالیت کرد ؟ من که دانش خاصی ندارم و یا سن من کم است و خیلی سوالات که در ذهن به وجود میاید …

دوست من فعالیت در تلگرام و حوزه پر مخاطب تلگرامی یکی از خوبی هایی که دارد اصلا بحث دانش و مهارت و یا سن در میان نیست بلکه کیفیت کاری است که باعث موفقیت در کار میشود و اینکه چقدر پشتکار داشته باشید و همچنین نظم در انجام وظایف تعیین شد.

ما مخاطبانی داشتیم که با سنین خیلی پایین حدود 13 تا 14 سال نیز توانسه بودند از تلگرام کسب درآمد داشته باشند پس در اینجا سن اصلا ملاک نیست.

 

در ادامه باید بدانیم که چه انتظاری از این شبکه اجتماعی دارید و چه برداشتی از تلگرام دارید شما .

اگر برداشت شما این است که این شبکه فقط برای این است که مطالبی درآن بخوانیم و پیامی برای دیگران ارسال کنیم و انتظار این هم داشته باشید که فقط از آن میتوان استفاده شخصی کرد پس هرگز به کسب درآمد از تلگرام فکر نکنید.

ولی اگر انتظار شما از تلگرام علاوه بر استفاده شخصی ، استفاده برای کسب درآمد از آن است و برداشت شما این است که افرادی الان در تلگرام مشغول به فعالیت هستند و کسب درآمد می کنند و شما هم پس میتوانید در ادامه با من همراه باشید.

و اما راه های کسب درآمد از تلگرام :

دوستان عزیز یکی از راه های کسب درآمد از تلگرام داشتن یک کانال با کسفیت و خاص می باشد.

مثلا کانال خبری و یا کانال سرگرمی و حتی کانال دانلودی که شما حتی میتوانید از دانلود برنامه ها و یا فیلم های داخل کانالتان کسب درآمد کنید.

شما با قرار دادن مطالبی مفید و دانلودی ، البته دانلود رایگان می توانید درآمد نیز داشته باشید.

خیلی از شما الان سوال برایتان پیش امده که چطور ممکن است که کاربران رایگان دانلود کنند اما ما درآمد داشته باشیم !!؟

خیلی ساده می باشد دوست من کافیست در گوگل سرچ ساده ای انجام دهید متوجه می شوید که سایت هایی هستند که به شما فضای رایگان میدهند برای آپلود فیلم و یا برنامه یا هر چیز دیگری و با قرار دادن لینک دانلود در کانال و یا هر جای دیگر و دانلود کردن کاربرانتان سایت مورد نظر هزینه ای را برای شما در نظر میگیرد که این هزینه براسا میزان دانلود تعداد دفعات دانلود و حجم فایل دانلود شده محاسبه میشود و به شما پرداخت میشود.

این فقط قسمت کوچکی از درآمدزایی از تلگرام بود .

اگر شما بتوانید کانال سرگرمی و یا خبری یا هرکانال دیگری را بالا بیارید و تعداد ممبر ها را افزایش دهید باز میتوانید از روش ها مختلف از آن کانال کسب درآمد کنید مثل گرفتن تبلیغات و یا همکاری در فروش.

روش دیگر ساخت انواع ربات تلگرامی می باشد که بازار ربات های تلگرامی نیز داغ است و شما با ساخت انواع ربات تلگرامی برای دیگران نیز میتوانید کسب درآمد کنید.

نمونه ای از این ربات را ما در سایت قرار داده ایم که به رایگان میتوانید مشاهده کنید و ساخت آن را یاد بگیرید فقط کافیست روی همین متن کلیک کنید.

افراد زیادی هستن که با ساخت همین ربات برای دیگران مبالغ بالای 30 هزارتومن را دریافت میکنند که البته شما میتوانید آن را به رایگان از لینک بالا دانلود کنید و آموزش ببینید.

هنوز مبحث تلگرام به پایان نرسیده با ما همراه باشید با کاربران مجازی.

الان برای برخی از افراد این سوال پیش آمده که کاربران مجازی چیست؟

خب دوست من منظور ما از کاربران مجازی همان کاربران فیک تلگرام هستند که شما از فروش همین کاربران نیز میتوانید برای خود کسب درآمد کنید البته ما آموزش ابتدایی درخصوص ساخت شماره مجازی و درست کردن تی دیتا و کاربر مجازی را در سایت قرار داده ایم که شما میتوانید از لینک های زیر آن ها را به رایگان دانلود کنید.

ساخت شماره مجازی و تی دیتای رایگان قسمت اول

ساخت شماره مجازی و تی دیتای رایگان قسمت دوم

ساخت شماره مجازی و تی دیتای رایگان قسمت سوم

ولی این روش کمی زمان بر است و ما در محصول 0 تا 100 کسب درآمد از تلگرام کاملا روشی را توضیح داده ایم که به وسیله آن اگر در بدترین حالت و کمترین فعالیت را داشته باشید بتوانید روزانه 300 کاربر فیک تولید کنید و به فروش برسانید.

البته شما با فروش ممبر های کاملا واقعی و فعال ایرانی نیز میتوانید درآمد داشته باشید که الان یک سرچ کوچک در گوگل داشته باشید متوجه میشوید که فروش ممبر های واقعی به دو روش اختیاری و اجباری چه بازار پر مخاطبی دارد.

دوستان عزیز یادتان باشد که شما حتی با فروش ویوو یا بازدید نیز میتوانید به درآمد برسید.

البته خالی از لطف نیس به محصولات همکاری در فروش نیز اشاره کنیم بگیوییم که اگر واقعا حرفه ای شده باشید درتلگرام و بتوانید مانند حرفه ای ها تبلیغات کنید آن هم به رایگان میتوانید از محصولات همکاری در فروش نیز به درآمد خوبی برسید.

این ها تمامی روش های کسب درآمد از تلگرام بود که تا به امروز مشاهده شده بازار خوب و پر درآمدی دارد.

شما حتی در یکی از این روش ها تخصص داشته باشید به سادگی باید بتوانید که از این شبکه اجتماعی پرمخاطب کسب درآمد کنید.

اگر یک حرفه ای نیستید و میخواهید تمامی این روش ها را یکجا در کنار هم آموزش ببینید البته علاوه بر اینکه به یک فروشنده ممبر کاملا واقعی ایرانی تبدیل شوید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

البته هدیه ویژه ای که در این آموزش در اختیار شما قرار میگیرد علاوه بر اموزش ممبر تلگرامی شما را با یکی از روش های فروش فالوور و لایک نیز آشنا میکنم تا بتوانید در کنار فروش ممبر تلگرام فروش فالوور و لایک نیز داشته باشید و کسب درآمد خود را دوچندان کنید.

اگر میخواهید به یکی از حرفه ای های تلگرامی تبدیل شوید روی همین متن کلیک کنید…

 

امیدوارم این مطالب نیز برای شما مفید باشد

شاد پیروز و موفق باشد

ما با شما هستیم تا انتهای راه…

کانال تلگرام ما و همچنین ارتباط مستقیم با مدیر سایت : 

https://telegram.me/amozeshgah321

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *