چرا سئو مهم است؟

چرا سئو مهم است و چه کسانی به سئو احتیاج دارند؟ + ابزارهای سئو چیست ؟

چرا سئو مهم است ؟

در این مبحث میخوایهم به شما بگوییم که چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد.در زیر برخی از دلایل این موضوع را مطرح میکنیم…چرا سئو مهم است؟

برتر بودن در نتایج مشتریان زیادی را به مشاهده از وب سایت شما دعوت میکند، ۸۷ درصد همه بنندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند، ۹۱ درصد از کاربراناز موتورهای جستجو استفاده میکنند و میتوان گفت که حدود ۷۳ درصد از معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود و تعداد بسیار تا بسیار زیادی وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این است که فقط کسری از یک درصد به صفحه اول می رسند.

اگر جلسه قبلی را مطالعه نکردید پیشنهاد میکنم که در ابتدا جلسه قبلی را که مرتبط با این جلسه می باشد با کلیک کردن بر روی همین نوشته مطالعه فرمایید

چه کسانی به سئو احتیاج دارند؟

هر وب سایتی که بخواهد به سوی تجارت و بازرگانی حرکت کند باید  صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه کند.هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد و مطالعات نشان داده است که تعداد بسیار زیادی از کاربران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا میکنند.اگر شرکت شما میخواهد که یک وب سایت جدید و یا اینکه وب سایت خودرا به روز کندباید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید سئو را در الویت قرار دهید.بخاطر داشته باشید که سئو شما را در بازار معرفی میکند.

ابزارهای سئو چیست؟

در اینجا ما تعدادی از ابزارهای سئو یا بهینه سازی را به شما معرفی میکنیم…

Keyword Suggestion پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی :

همان طور که در بالا گفتیم کلمات کلیدی نقش مهمی در جذب موتورهای جستجو دارند. شما میتوانید با استفاده از Keyword Suggestion کلمات کلیدی بهتر و جذاب تری را انتخاب کنید.

Google Rank Checker چک کننده امتیاز شما در گوگل :

موتور جستجو گوگل با محاسباتی خاص و دقیق به وب سایت ها امتیاز می دهد، هر چه امتیاز سایت شما در گوگل بالاتر باشد ارزش سایت شما نیز بالاتر است.معمولا چک کردن این امتیاز آسان نیست اما این ابزار در بیشتر سایت ها مرتبط با Tools SEO کار شما را آسان کرده و شما می توانید به راحتی امتیاز خود را در گوگل چک کنید.

Link Popularity محبوبیت لینک :

محبوبیت لینک به شما نشان می دهد که در موتورهای جستجوی مختلف وقتی شمارا جستجو می کنند چه تعداد نتایج ظاهر می شود و جدیدا از این ابزار برای مقایسه کردن بین چند وب سایت استفاده می شود.

Search Engine Position وضعیت سایت شما در موتورهای جستجو :

این ابزار هم تعداد نتایج جستجوی سایت شما را در موتورهای جستجوی بزرگ نمایش می دهد.

امیدوارم این مطالب نیز برای شما مفید باشد

شاد پیروز و موفق باشد

ما با شما هستیم تا انتهای راه…

کانال تلگرام ما و همچنین ارتباط مستقیم با مدیر سایت : 

https://telegram.me/amozeshgah321

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *