0 تا 100 کسب درآمد از تلگرام

0 تا 100 کسب درآمد از تلگرام

برای اولین بار در اینترنت ایران

بعد از 2 ماه تست روی این محصول و عملی بودن این روش تصمیم به تهیه فیلم آموزشی کسب درامد از تلگرام گرفته شد و هم اکنون بر روی سایت آموزشگاه سه دویک به عنوان اولین سایت ارائه دهنده این روش در ایران برای کسب درآمد کاملا واقعی از تلگرام در خدمت شما هستیم.

این روش توسط ما در چندین شکل مختلف مورد بررسی قرار گرفت و روش های موجود کسب درآمد از تلگرام کاملا واضح توضیح داده شده هر روشی که بتوان از تلگرام کسب درآمد کرد یاد داده میشود.

در این پکیج آموزشی مبحثی از درآمد زایی تلگرامی نیست که بیان نشده باشه و شما با تمامی فوت و فن های تلگرام از صفر تا 100 آشنا میشوید.

یعنی از ابتدای استارت کسب و کارتون تا اینکه چگونه به درآمد برسید و این درآمد را میلیونی کنید.

شما به کمک این روش میتوانید علاوه بر تبلیغ کسب و کار خودتان و افزایش فروش و یا ممبر کانال و گروه خودتان این کار را برای دیگران نیز انجام دهید و هزینه آن را دریافت کنید.

تمامی ممبر هایی که به این روش جذب کانال و گروه شما میشوند کاملا واقعی می باشند و تمامی بازدید ها کاملا واقعی و ایرانی می باشد یعنی شما با استفاده از این روش به صورت کاملا هدفمند و واقعی شروع به فعالیت در تلگرام میکنید.

مواردی که در این پکیج یاد میگیرید :

  1. افزایش ممبر واقعی و کاملا هدفمند
  2. افزایش ممبر های ایرانی و علاقه مند به کانال یا گروه شما
  3. افزایش بازدید واقعی و ایرانی و کاملا هدفمند
  4. افزایش فروش محصولات شما
  5. افزایش ممبر نیمه فیک برای کانال خود
  6. افزایش ممبر نیمه فیک تا روزانه بالای 3 کا برای دیگر کانال ها (البته این مقدار کاملا بستگی به میزان فعالیت شما دارد و البته اگر تیمی تشکیل دهید مقدار بیشتر نیز میشود )
  7. فروش ممبر نیمه فیک تلگرامی

       و…

تمامی خدمات بالا در پکیج آموزشی ،کاملا به زبان فارسی و تصویری تولید شده و در قالب یک کارگاه آموزشی قدم به قدم شما را هدایت میکنیم برای رسیدن به موفقیت در تلگرام.

شما حتی میتوانید با استفاده از آموزش های بالا برای دیگران ربات طراحی کنید و قیمت های بین 10000 تا 500000 تومان را دریافت کنید و یا حتی برای دیگران بازدید از پست بزنید و هزینه آن رادریافت کنید و هر آنچه که در تلگرام درآمدزایی میکند را هم برای خود انجام دهید و هم برای دیگران انجام دهید و هزینه آن را دریافت کنید

آیا این محصول هزینه جانبی دیگری دارد ؟

خیر و کل هزینه ای که شما پرداخت میکنید تنها هزینه این پکیج آموزشی می باشد و بعد به رایگان میتونید ممبر و یا بازدید و فروش جذب کانال یا گروهتان کنید و یا اینکه با دریافت هزینه برای دیگران این کار را انجام دهید و از این طریق نیز کسب درامد داشته باشید .

آیا این روش فروشندگان بازدید از پست می باشد ؟

این پکیج دقیقا همان روش فروشندگان بازدید می باشد که سایت هایی هستند از این روش درآمد های میلیونی نیز دارند.

که این شیوه افزایش بازدید از پست یکی از اصلی ترین و مهم ترین شیوه افزایش بازدید برای پست می باشد. چون علاوه بر این که پست بازدید میخورد تمامی این بازدید ها واقعی و هدفمند میباشد.

در این روش شما اصلا نیازی به جمع آوری سکه ندارید بلکه به صورت کاملا اتوماتیک و تنها با چهار کلیک ساده تمامی کارهای تبلیغاتی را انجام میدهید

تنها کاری که شما در این روش انجام میدهید تنها انجام ۴ کلیک ساده می باشد و بقیه کارها به صورت اتوماتیک اما هدفمند انجام میشود.

محتویات این پکیج منحصر به فرد است و در جایی گفته شده است ؟

در این پکیج به شما اطمینان میدهم که تمامی موارد آموزشی منحصر به فرد و کاملا کاربردی می باشد و با هر دانش و مهارتی میتوانید از این پکیج نهایت درآمدزایی را بکنید و تنها به یک حساب تلگرام نیاز دارید.

این روش برای اولین بار توسط آموزشگاه سه دو یک ابداع شده و مورد بررسی قرار گرفته و کاملا عملی و تست شده می باشد.

در این پیکج آموزشی از صفر تا صد کسب درآمد از تلگرام بیان شده

تمامی آموزش ها در قالب یک کارگاه آموزشی و قدم به قدم از ابتدا تا انتهای راه می باشد.

آپدیت بعدی محصول :

طراحی انواع ربات تلگرامی از ربات خوش آمد گو گرفته تا ربات های فروشگاهی و تبلیغاتی.

آپدیت اول :

ساخت ربات خوش آمد گو فروشگاهی و یا تبلیغاتی

ساخت ربات نظر سنجی

هر آنچه که نیاز شما در ساخت یک ربات باشد را در این اپدیت قرار داده ایم تا بتوانید تنها به وسیله ساخت ربات برای دیگران نیز کسب درآمد کنید.

به وسیله این ربات میتوانید پیام های زمان بندی شده به مخاطبینتان ارسال کنید دقیقا همان رباتی که الان در تلگرام به قیمت های بالای 150000 تا 300000 تومان به فروش میرسد.

با این ربات تمامی نیاز شما برطرف میشود و به وسیله آموزش هایی که داده میشود میتوانید تعداد مخاطبین ربات خود را افزایش دهید یا حتی میتوانید به سادگی بدون اینکه خودتان در گروه ها عضو کنید ربات ساخته شده را دیگران این کار را برای شما انجام دهند.

منتظر آپدیت بعدی ما باشد …

در آپدیت بعدی میخواهیم شما را شگفت زده کنیم.

آپدیت دوم :

جذب روزانه بیش از 300 ممبر نیمه واقعی ایرانی

شما به این روش میتوانید روزانه بیش از 300 ممبر نیمه واقعی ایرانی جذب کانال خود و یا دیگران کنید.

البته اگر یک گروه برای خود تشکیل دهید روزانه بیش از 2 تا 5 هزار ممبر نیمه واقعی ایرانی میتوانید تولید کنید که آن ها را میتوانید به دیگران بفروشید و از فروش آن به کسب درآمد بپردازید.

در زیر قسمتی از این آموزش را میتوانید مشاهده کنید :

آپدیت سوم :

اعترافات یک میلیونر تلگرامی …
شما به کمک این آموزش فقط و فقط به کمک همین یک قسمت از آموزش میتوانید به موفقیت در تلگرام دست پیدا کنید و درآمد های میلیونی از تلگرام را تجربه کنید میتوانید ممبر های کاملا واقعی جذب کانال خود و یا دیگران کنید میتوانید بازدید های کاملا واقعی به پست ها بزنید و حتی میتوانید تبلیغات از دیگران بگیرید و به رایگان در کانال های بالای 5 تا 10 کا منتشر کنید و در مقابل هزینه تبلیغات دریافت کنید بدون این که حتی یک هزارتومانی خرج کرده باشید..
قسمتی از این آموزش را نیز میتوانید در ویدئو زیر مشاهده کنید…

آپدیت چهارم :

با استفاده از این آپدیت شما هم میتوانید مانند ما یک فروشنده شماره مجازی برای تمامی شبکه ها باشید.
ما این خدمت را در سایت خود اجرا کردیم و میتوانید از قسمت خدمات سایت مشاهده کنید

آپدیت پنجم :

تولید روزانه بالای 3 کا ممبر نیمه فیک تلگرامی البته اگر زمان بیشتری بزارید بالای 8 کا هم تولید میکنید و نه تنها ممبر بلکه بازدید هم میتوانید بزنید.

لطفا قبل از هرگونه خرید از سایت ما ، ابتدا سوالات خود را بپرسید تا محصولی که مدنظر شما هست خریداری کنید.

خرید محصول ۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از تلگرام ( به روش آموزشگاه سه دو یک )

نکته : با خرید این محصول از مشاوره اختصاصی بنده برخوردار میشوید.

بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

مهم تر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری ،صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای میتوانید دریافت کنید و از آن استفاده لازم را ببرید.

آموزش کسب و کار اینترنتی|کسب درآمد از تلگرام|کسب درآمد از اینستاگرام|کسب وکار آنلاین|طراحی سایت|سئو - .